Nové číslo diecézního zpravodaje OKNO č. 11

Drazí předplatitelé zpravodaje OKNO,
dostává se vám do ruky další aktuální vydání s bohatým a inspirativním čtením vydání 11/2022. V přiložené fotogalerii je k nahlédnutí pár stránek z aktuálního čísla, které je k vyzvednutí v sakristii kostela sv. Martina.
Z obsahu čísla stojí za zmínku Jak dál se synovou? Ve Frýdku pokračují. Reportáž o ministrantské pouti v Hlučíně. Věděli jste, že Ve frýdeckém paneláku se z papíru rodí stavebnice kostelíků, hradů, zámků a aut? A velice hezká je vzpomínka na “strýčka”, nedávno zesnulého P. Václava Turzy, který působil i v našem děkanátu.
Nejen to přináší nové číslo, ale mnohem více inspirativního čtení a zdroj informací o životě v naší diecézi.

V elektronické podobě lze také získat předchozí vydání ve formátu PDF na adrese: https://www.doo.cz/media-cinnost/ke-stazeni/category/28-okno-2022.html