Nové číslo diecézního zpravodaje OKNO č. 10

Drazí předplatitelé zpravodaje OKNO,
dostává se vám do ruky další aktuální vydání s bohatým a inspirativním čtením vydání 10/2022. V přiložené fotogalerii je k nahlédnutí pár stránek z aktuálního čísla, které je k vyzvednutí v sakristii kostela sv. Martina.

Z obsahu čísla stojí za zmínku ohlédnutí za diecézní poutí nebo že vybrané katecheté z diecéze získali trvalé kanonické mise. Věděli jste například, že ve Vrbně pod Pradědem proběhly lidové misie? A že máme v diecézi osm nových kandidátů ke službě trvalého jáhna? V čísle 10 je také zmínka o pouti na Cvilíně.
Nejen to přináší nové číslo, ale mnohem více inspirativního čtení a zdroj informací o životě v naší diecézi.

V elektronické podobě lze také získat předchozí vydání ve formátu PDF na adrese: https://www.doo.cz/media-cinnost/ke-stazeni/category/28-okno-2022.html