Evropský den pro židovskou kulturu v Krnově 13. 09.

U příležitosti Evropského dne pro židovskou kulturu pořádá obec okolo krnovské synagogy dne 13. 9. 2022 Den pro Izrael. Srdečně jsou zváni všichni její příznivci.

Program: 13. 9. 2022 v 18.00: Izrael, proč dnes Izrael? – Diskusní večer s odborníky na Blízký východ

Přednášející:

Ing. Jaromír Vykoukal – major v záloze, vojenský historik – často a na různých fórech přednáší na téma Izrael či Izrael v boji a ve vztahu k České republice, provází specializované vojenské zájezdy do Izraele, redaktor zpravodajského serveru israel.cz

Ing. Daniel Žingor – člen výkonného výboru ICEJ ČR, šéfredaktor zpravodajského serveru israel.cz a autor přednáškového cyklu Dny pro Izrael na Moravě – dlouhodobě se věnuje tématu Izraele a na toto téma přednáší i publikuje.

Více na webu krnovské synagogy: https://www.krnovska-synagoga.cz/products/den-pro-izrael-13-9-2022-v-18-00/